strukturovaná kabeláž
strukturovaná kabeláž

Televizní a satelitní technika

Naše společnost Vám zajistí komplexní návrh a instalaci televizních rozvodů. Provádíme instalace televizních satelitních rozvodů v rodinných i bytových domech. Zajistíme Vám příjem digitálního televizního vysílání, nebo příjem TV/R programů ze satelitu.

SKYLINK digitální satelitní televize bez poplatků:
Nabízíme Vám kompletní dodávku satelitního příjmu od SKYLINKU. Více ZDE!


Nabízíme Vám různá řešení:

  • ITA (individuální televizní anténa) – vhodná pro rodinné domy s menším počtem televizních zásuvek
  • STA (společná televizní anténa) – používá se v systému společného příjmu televizních, satelitních a rozhlasových signálů v bytovým domech a větších komplexech

Připravili jsme pro Vás satelitní komplety a příslušenství pro příjem českých programů

Satelitní komplety zakoupené ve firmě MIRICOM s.r.o. Vám zaručují 100% kompatibilitu všech komponent a garanci záručního i pozáručního servisu! S výběrem satelitního kompletu Vám rádi poradíme a případně Vám ho sestavíme na míru. Veškeré objednané zboží Vám expresně dodáme kamkoliv v České republice! V případě zájmu Vám daný komplet samozřejmě nainstalujeme a předvedeme.

Digitální vysílání:

V dnešní době se stává digitální televizní vysílání dostupným stále většímu počtu lidí, zařízení se stávají levnějšími a pro pražské a brzy i mimopražské domácnosti téměř nezbytností, pokud v budoucnu hodlají sledovat televizní programy. Toto vysílání totiž postupně nahrazuje analogové a podle plánu Českého telekomunikačního úřadu je nejzazším termínem pro pokrytí digitálním televizním signálem prosinec roku 2008 v případě Prahy a Středočeského kraje a ostatní kraje se dočkají do konce roku 2010.

Nabídka doporučených SET TO BOXU pro příjem pozemního digitálního vysílání

Kompletní nabídku televizní a satelitní techniky najdete na našem eshopu: ZDE

 

Dodáváme a instalujeme televizní a satelitní techniku těchto značek:

Satelitní a dvb-t příjmače

- mimo jiné najdete v naší nabídce značky Homecast, Topfield, Humax, Kaon, Strong, Golden Interstar, Smart, AB IP BOX, Dreambox, Inetbox, Globo, Opticum, Schwaiger, Mascom, Opensat, Optibox, ...

Konvertory a příslušenství

- široký sortiment všech typů a značek, např. Inverto, Maximum, Mascom, Lemon, Diavolo, Sharp, MTI,...

Paraboly

- v každé velikosti nabízíme paraboly několika výrobců - Mascom, Emme Esse, Famaval, Maximum, Technisat,...

Konzoly a stožáry

- máme v nabídce jeden z největších sortimentů konzol na trhu. Konzoly na zeď, na balkón, na stožár, stožáry a úchyty všech rozměrů, příslušenství v podobě průchodek na střechu, instalačního materiálu atd.

Dále nabízíme:

Koaxiální kabely, CAM moduly, karty, televizní a dvb-t antény, konektory, dálkové ovládání, bezdrátové A/V přenosy, anténní zesilovače, rozbočovače a příslušenství, prvky k STA systémům,...

To vše s nejvyšší kvalitou a za skvělé ceny.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat, vždy Vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o návrh a instalaci televizní a satelitní techniky nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 226 201 619 nebo na emailové adrese sales@miricom.cz .
strukturovaná kabeláž
strukturovaná kabeláž
 
Seo servis 
 
Odkazy na naše partnerské weby: