Miricom

Správa sítě

Služba správa sítě je určena především pro firmy, které chtějí mít spolehlivou počítačovou síť, tj. firemní data v bezpečí a zároveň využívat nejnovější trendy v oblasti informačních technologií. U služby správa sítě přebíráme veškeré starosti s výpočetní technikou my. Zajistíme Vám návrh, implementaci a správu Vaší počítačové sítě.

Naše přednosti

Popis služby - správa sítě

Klientovi je přidělen technik - správce sítě, který v pravidelných intervalech a podle potřeb klienta provádí požadavky jednotlivých uživatelů sítě. Profylaktická údržba se provádí většinou pomocí vzdáleného dohledu z důvodu neomezení uživatelů v pracovní činnosti. Pokud se vyskytne závada bránící uživateli pokračovat v práci (PC vůbec nefunguje, nejde monitor, PC není na síti…), volá uživatel přímo technika - správce sítě a pokud se nepodaří problém odstranit po telefonu nebo pomocí vzdálené správy, následuje návštěva technika - správce sítě. Maximální doba příjezdu technika je stanovena ve smlouvě, v praxi se doba příjezdu pohybuje kolem jedné až dvou hodin. V případě "katastrof" (celý výpadek sítě) je samozřejmostí okamžitý výjezd technika - správce sítě v rámci možností firmy.

Rádi Vám zdarma vypracujeme návrh včetně cenové nabídky na správu Vaší počítačové sítě, který bude vytvořen na míru přesně dle Vašich požadavků. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 226 201 619 nebo pomocí emailové adresy sales@miricom.cz.