Miricom

Zabezpečovací systémy

Jablotron zabezpečovací systémy EZS

Tyto sytémy jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota EZS určeného pro zabezpečení panelákového bytu ve třetím patře v malém městě a jiná pro ochranu luxusní vily v Praze.

Při výběru systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachovou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením.

Zabezpečovací systém Jablotron je atestován dle normy pro systémy EZS ČSN EN 50131-1. Použitá rádiová a telekomunikační zařízení mají atest ČTÚ. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality EZS a výrazně Vám usnadní jednání s pojišťovnami o akceptaci zabezpečení objektu.

Firma MIRICOM s. r.o. vlastní živnostenský list pro montáže EZS a je i výrobcem Jablotron alarms proškolena na instalaci daného zařízení. Dále poskytujeme záruku nad rámec zákonné dvouleté lhůty. Samozřejmostí je i zajištění servisu a případných oprav.

Jablotron zabezpečovací systémy - Klasické nebo bezdrátové systémy EZS?

Klasické jablotron prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace. Oproti tomu bezdrátové systémy mezi sebou komunikují rádiově a snímače jsou napájeny z baterií. Spolehlivost a bezpečnost obou variant závisí na typu výrobku a nelze tvrdit, že například bezdrátové systémy jsou určeny pro nižší rizika. Naopak, poslední modely bezdrátových systémů splňující přísné evropské normy pro EZS jsou na takové kvalitativní úrovni, že za sebou nechávají i řadu klasických systémů.

Jaké jsou hlavní přednosti klasických zabezpečovacích systémů Jablotron?

Výrobky jsou většinou levnější než bezdrátové (pokud se nepočítá instalační materiál a práce) a lze většinou kombinovat komponenty několika výrobců v jedné instalaci. Není nutné měnit baterie ve snímačích, je však potřebné provádět preventivní prohlídky systému.

Jaké jsou hlavní přednosti bezdrátových zabezpečovacích systémů Jablotron?

Samotná instalace je velmi čistá (s minimem vrtání a sekání) a rychlá (a tedy levná). Výsledný vzhled interiéru není potom ani narušen instalačními lištami. Systémy jsou velice rychle rozšířitelné a lze je i jednoduše odinstalovat (pokud se třeba stěhujete). Samotestující funkce všech součástí systému upozorní na případnou poruchu nebo potřebu výměny baterií.

Bezdrátový domovní zabezpečovací systémy "Jablotron OASIS"

Vzdáleně lze systém řídit mobilním telefonem nebo z Internetu.

Montáž zabezpečovacího systému Jablotron

Nepouštějte se do instalace EZS svépomocí. Kvalitní komponenty systému nejsou ještě zárukou bezproblémové funkce. Správná instalace u systémů EZS je více než kde jinde nutností. Pracovník instalující zabezpečovací systémy Vám na požádání zpracuje konkrétní nabídku zabezpečení Vašeho domu nebo bytu tak, aby bylo dosaženo maximální ochrany při rozumných investicích.

Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného (např. u pojišťovny Allianz až 30%). Neprofesionálně zajištěný byt Vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.

Rádi Vám zdarma vypracujeme návrh včetně cenové nabídky elektronického zabezpečovacího systému, který bude vytvořen na míru přesně dle Vašich požadavků. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 226 201 619 nebo na emailové adrese sales@miricom.cz.