Ceník poskytovaných služeb

Instalační práce technika
Lištování, instalace datových kabelů, instalace a kompletace datových zásuvek a patch panelů, instalace kamerových systémů, verifikační měření kabeláže. Do těchto instalačních prací nejsou zahrnuty instalace ve výškách.
Cena za instalační práce technika: 350 Kč/ hod.

Instalační práce technika PLUS
Instalace telekomunikačních zařízení, instalace stožárů a stativů, instalace kabelových závěsů, instalace optických kabelů, instalace a revize protipožárních systémů HILTI.
Cena za instalační práce technika: 450 Kč/ hod.

Konfigurační práce technika
Oprava počítačů, instalace operačního systému a programů, konfigurace počítačových sítí, instalace a konfigurace síťových prvků. V součásné době poskytujeme na servis počítačů v domácnostech slevu 25%. Jednotlivé slevy mezi sebou nelze kombinovat. Cena za instalační práce technika: 500 Kč/ hod.

Konfigurační práce technika specialisty
Instalace a konfigurace serverů (Windows 2003 server, SBS2003), konfigurace poštovních serverů (Exchange server 2000, 2003, Kerio Mail server 6), instalace a konfigurace SQL
a Share point services, konzultační hodiny, školení)
Cena za instalační práce technika: 600 Kč/ hod.

Expresní pohotovostní zásah technika
Jedná se o službu, která je určena pro společnosti, které potřebují akutně řešit výpadek sítě, serveru nebo počítače mimo obvyklou pracovní dobu (víkendy, svátky). Tato služba je zákazníkům, kteří mají podepsanou servisní smlouvu, poskytována zdarma.
Cena za instalační práce technika: 650 Kč/ hod.

Doprava – osobní automobil cena za 1 Km

Ve městě 11 Kč | Mimo město 8 Kč
Čas technika strávený na cestě 250 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez 20% DPH.

Uvedené ceny jsou koncové, v případě zájmu nás, prosím, kontaktujte. Naše obchodní oddělení Vám vypracuje nabídku dle Vašich požadavků.