Miricom

Bezdrátové sítě

Bezdrátové sítě dramaticky mění současnou strukturu sítí. Díky popularitě mobilních prostředků se již uživatelé nechtějí omezovat na kabelová připojení. V oblasti bezdrátových sítí jsme Vám schopni nabídnout hotová otestovaná řešení. Ke každé námi stavěné bezdrátové síti nebo spoji nabízíme vzdálený monitoring s dohledem. Dále se na nás můžete obrátit v případě problémů s Vaší současnou bezdrátovou sítí nebo technologií. Rádi Vám pomůžeme!!!

Nabízíme Vám toto řešení:

Spoj point to point

Jedná se o bezdrátový spoj, který je vhodný na spojení dvou objektů. Tyto spoje nabízíme v těchto frekvenčních pásmech 5GHz, 10,5GHz, 17GHz. Frekvenční pásmo se volí podle požadované rychlosti, vzdálenosti daných objektů a zarušení v daném pásmu. Cena spoje se odvíjí od složitosti instalace kabeláže a zařízení. Cenovou nabídku Vám bezplatně vyhotovíme na základě obhlídky a měření.

Výstavba Hotspotů

Naše společnost nabízí několik hotspotových řešení, u kterých si dovolujeme říct, že jsme jedna z mála firem, která nabízí výstavbu hotspotů s širokou škálou funkcí a vlastností. Více informací naleznete na speciálních webových stránkách www.hotspoty.cz, kde se nachází podrobná prezentace projektu.