Výstavba bezdrátových sítí

Bezdrátové sítě dramaticky mění současnou strukturu sítí. Díky popularitě mobilních
prostředků se již uživatelé nechtějí omezovat na kabelová připojení. V oblasti bezdrátových
sítí jsme Vám schopni nabídnout hotová otestovaná řešení. Ke každé námi stavěné
bezdrátové síti nebo spoji nabízíme vzdálený monitoring s dohledem. Dále se na nás
můžete obrátit v případě problémů s Vaší současnou bezdrátovou sítí nebo technologií.
Rádi Vám pomůžeme!!!

Nabízíme Vám toto řešení:

* Spoj point to point
* Městský a obecní Internet
* Rozvedení Internetu pomocí WIFI doma nebo v kanceláři
* Výstavbu hotspotů


Spoj point to point
Jedná se o bezdrátový spoj, který je vhodný na spojení dvou objektů. Tyto spoje nabízíme v těchto frekvenčních pásmech 2,4GHz, 5GHz a 10,5GHz. Frekvenční pásmo se volí podle požadované rychlosti, vzdálenosti daných objektů a zarušení v daném pásmu. Cena spoje se odvíjí od složitosti instalace kabeláže a zařízení. Cenovou nabídku Vám bezplatně vyhotovíme na základě obhlídky a měření.

Městský a obecní Internet
Toto řešení je především určeno městům a obcím, které pro svoje občany chtějí zajistit internetové připojení. Toto připojení může obec nabízet zdarma nebo za poplatek. V případě zájmu o toto řešení Vám zajistíme kompletní návrh infrastruktury bezdrátové sítě vycházející z měření v dané lokalitě, cenovou kalkulaci na výstavbu sítě, výpočet návratnosti investice do bezdrátové sítě, dodávku internetové konektivity s garantovanou šířkou pásma. Toto řešení počítá s připojením školy, knihovny a je včetně stálého monitoringu a dohledu.

Rozvedení Internetu pomocí WIFI doma nebo v kanceláři
Pomocí jednoho nebo více bezdrátových přístupových bodů s integrovaným routerem Vám pokryjeme bezdrátovým signálem byt, dům, kancelář. Koncová zařízení PC stanice, notebooky, PDA musejí mít v sobě integrovanou síťovou bezdrátovou kartu pro příjem signálu. Případně lze do těchto zařízení síťové karty dokoupit. Rádi Vám bezplatně provedeme proměření a vypracujeme návrh.

Výstavba Hotspotů
Naše společnost nabízí několik hotspotových řešení, u kterých si dovolujeme říct, že jsme jedna z mála firem, která nabízí výstavbu hotspotů s širokou škálou funkcí a vlastností. Více informací naleznete na speciálních webových stránkách www.hotspoty.cz, kde se nachází podrobná prezentace projektu.Rádi Vám poradíme a pomůžeme najít nejlepší řešení pro Vaši společnost nebo domácnost.